Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je sobota, 18. október 2014, Lukáš, zajtra Kristián

Surf.sk Zdravie, Medicína Prvá pomoc

Prvá pomoc

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Prvá pomoc.

Nájdených: 18 stránok pre Prvá pomoc

<< predošlá 1 2

Internetový obchod emedik

Internetový obchod emedik

Ponúkame kvalitný zdravotnícky tovar pre lekárov - profesionálov i laickú verejnosť.

emedik.sk

ČoPomôže.sk

ČoPomôže.sk

Stránka o prírodných a domácich prostriedkoch, ktoré môžu pomôcť na úľavu od bolesti či k vyliečeniu choroby. Pomoc v domácnosti, v záhrade, rady a tipy pre motoristov

copomoze.sk

Špeciálne masážne techniky v Košiciach

Špeciálne masážne techniky v Košiciach

Masér, chiropraktik ponúka služby na odblokovanie a uvoľnenie celej chrbtice, harmonizácie a naštartovanie liečivej energie vlastného tela.

www.restarttela.sk

Rescue academy.sk - kurz prvej pomoci

Rescue academy.sk - kurz prvej pomoci

Spoločnosť Rescue Academy s.r.o. je držiteľom rozhodnutia Ministerstva zdravotníctva SR zo dňa 3.12.2010, číslo Z61381/2010 - OZdV o vydaní osvedčenia o akreditácii kurzu prvej pomoci.

rescueacademy.sk

Online kamarátka

Online kamarátka

Pre všetkých, čo nechcú obťažovať blízkych svojimi problémami alebo nemajú koho nimi otravovať, aj pre tých, čo nechcú drahých psychológov, pre tých, čo hľadajú dobrú kamarátsku radu alebo sa potrebujú vyrozprávať.

onlinekamaratka.blogspot.com

Prolifeweb.cz - pomôcky a potreby pre pomoc v dennom živote

Prolifeweb.cz - pomôcky a potreby pre pomoc v dennom živote

Zaujímavé, užitočné a pre mnoho ľudí nepostrádateľné zdravotnícke potreby pre telesne postihnutých, pomôcky pre seniorov a pre pomoc v dennom živote.

www.prolifeweb.cz

Votum - odškodnenie zranených

Votum - odškodnenie zranených

Každý občan - chodec, vodič, spolujazdci, či cyklista, ak nezavinil dopravnú nehodu, pri ktorej utrpel zranenie má nárok na finančné odškodnenie.

www.sk.votum-co.pl

Biokosmetika

Biokosmetika

Švýcarsko-polská kosmetická firma WELLU. Ta to firma má jedinečný chráněný světový patent za objev transdermálního a bioaktivního kolagenu. WELLU prezentuje značku LARENS -kosmetiku třetího tisíciletí s živým bioaktivním kolagenem obohaceným o biopeptidový complex a nano vodu s velmi silným účinkem antiage efekt. Je to skvost mezi kolageny. Kolagen od Wellu má neuvěřitelně rychle omlazující a regenerační účinky, prodlužuje nám biologický věk a právem může být nazván elixirem mládí.

https://biokosmetika.wellu.eu

Latexové rukavice

Latexové rukavice

Kvalitné latexové rukavice za prijateľné ceny. Množstevná zľava už pri objednávke dvoch balení. Možná aj veľkoobchodná spolupráca. Okrem latexových rukavíc máme v ponuke aj rukavice nitrilové.

www.latexove-rukavice.eu

Kurz první pomoci

Kurz první pomoci

Kurz první pomoci by měl mít v malíčku každý z nás. I zdánlivě nepodstatné znalosti mohou pomoci zachránit život člověka. Kurz první pomoci on-line Vám pomůže získat praktické znalosti o poskytování první pomoci z pohodlí Vašeho domova.

www.eprvnipomoc.cz