Dnes je štvrtok, 19. jún 2014, Alfréd, zajtra Valéria

Surf.sk    Zdravie, Medicína    Alternatívna medicína    Vizitka: 019-915

Medituj.cz - škola meditácie a relaxácie

www.medituj.cz

Spoznajte tajomstvo a krásu meditácie podľa učenia bhakti-jógy vychádzajúcej zo starobylých písmen Véd. Organizujeme meditačné a relaxačné aktivity pre život plný pokoja, radosti a harmónie.

kategórie: Alternatívna medicína
tagy: škola
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Meditácie.sk - meditácie a ich zmysel

Meditáciou sa rozumie rôzny druh praktík prehlbovania sústredenia za účelom dosiahnutia zmeneného stavu mysle a vedomia. Zvyčajne ide o súčasť východných náboženstiev, kde ide zväčša o hinduizmus.

http://meditacie.sk
Športový magazín

Zaujímavosti zo sveta športu. Rady a typy pre relaxáciu, pre letné cestovanie, meditáciu, chudnutie, šport. Ponuka služieb pre nešportovcov, športovcov a pre pohybovú aktivitu. Poradenstvo - tréning podľa temperamentu, alternatívna medicína.

http://www.magazinsport.sk
Cesta k sebe

Portál sebarozvoja, vedené meditácie, články: bdelosť, život v prítomnom okamihu, esejské zrkadlá, esejské učenia, semináre, kurzy, workshopy, kalendár udalostí akcií celého Slovenska, vnímanie energie, babské rady a zdravá výživa, afirmačné karty.

http://cestaksebe.com
Výučba práce s liečivými energiami

Výučba tradičného SYSTÉMU reiki 1, reiki 2, reiki 3 a reiki 4 Stupné, kurzy so zameraním na work so zemskou energiou, semináre zamerané na Liečenie danej Rozvoj POMOCI Sexuálne Energia, vyživenie Telá i ducha s energiou lasky.

http://www.leciveenergie.cz
Eset terapie

Individuálne, skupinové a domáce terapie. Po dohode jazdím za vami. Odblokovaním príčiny možno ľahko a rýchlo pomôcť v zdraví, psychike, vzťahoch, prác a iných vašich problémoch.

http://www.esetterapie.cz

Odporučte www.medituj.cz známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku www.medituj.cz

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky www.medituj.cz

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*