Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je sobota, 18. október 2014, Lukáš, zajtra Kristián

Surf.sk    Zdravie, Medicína    Alternatívna medicína    Vizitka: 073-286

Sk4life.sk - posilnite vašu imunitu

sk4life.sk

Nechajte svoj imunitný systém bojovať s chorobami. Zvýšte aktivitu obranných NK buniek o 437%. Počuli ste o transfer faktoroch? Podporte svoju imunitu produktmi doporučenými svetovými renomovanými odborníkmi. 9 celosvetových patentov.

kategórie: Alternatívna medicína, Choroby, Ochorenia, Móda, Krása, Kozmetika
tagy: imunita, energia, kĺby
o doméne: sk4life.sk
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis je jednou z najznámejších a najvzácnejších liečivých húb využívaných v tradičnej čínskej medicíne. Vyhľadávaný je najmä pre jeho priaznivé účinky na imunitu, výkonnosť.

http://www.cordyceps-sinensis.sk
E-shop Odkyslenie a zdravie

E-shop odkyslenie.zdravie ponúka široký výber produktov pre odkyslenie organizmu a vitálny život. Produkty posilňujú imunitný systém, spúšťajú proces samoliečenia a zlepšujú kvalitu života. Doporučujeme Balíček pre vitálny život.

http://www.odkyslenie-zdravie.eu
Mandura business

Mandura Trim napomáha k účinnému a trvalému schudnutiu pôsobením prírodného hormónu Leptín bez jojo efektu. Mandura Beverage je veľmi silný prírodný antioxidant, ktorý výrazne posilňuje imunitný systém, ničí rakovinové bunky a dodáva vitamíny a minerály.

http://mandurabusiness.webnode.sk
Jogurtovač

Pomocou jogurtovača si dokážete doma spraviť probiotický jogurt, ktorý je ochranca Vášho zdravia. Jogurt zlepšuje Vaše trávenie v žalúdku, zlepšuje imunitný systém a predchádza vytváraniu rakovinotvorných buniek.

http://www.jogurtovac.sk
podkovičník.sk -Výživové doplnky na liečbu onkologických ochorení

Špeciálna zlúčenina imunoglukánov na prirodzenú podporu imunitného systému. Jej účinné látky môžu brániť vzniku angiogenézy (krvné zásobenie nádorových buniek), respektívne stupňujú aktivitu určitých buniek imunity proti tumoru (NK, makrofágy). Podkovičník MIX obsahuje v sebe účinné látky podkovičníka (ohňovec). Podkovičník (ohňovec) je veľmi ojedinelý druh huby, ktorý rastie na stromoch. Názov huby je odvodený od jej tvaru. Odborná literatúra v spojitosti s konzumáciou účinnej látky huby hovorí o častom spontánnom regrese tumoru (čiastočné, alebo úplné zmrštenie nádoru). Tieto nečakané zmrštenia spozorovali v prvom rade v prípadoch metastáz prostaty, rakoviny pečene, pľúc a hlavy.

http://www.podkovicnik.sk/sk/pripravky

Odporučte sk4life.sk známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku sk4life.sk

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky sk4life.sk

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*