Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je utorok, 18. november 2014, Eugen, zajtra Alžbeta

Surf.sk Zdravie, Medicína Zdravotné servery

Zdravotné servery

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Zdravotné servery.

Nájdených: 56 stránok pre Zdravotné servery

<< predošlá 1 2 3 4 5

FemCap-Pesar.cz

FemCap-Pesar.cz

Eshop – internetový prodej cervikálních pesarů FemCap a přírodního spermicidu - Contragel Green. FemCap pesar - bariérová antikoncepce pro ženy, účinná, bezpečná a bez hormonů. Informace o zavádění a vyjímání pesaru. Co je FemCap a jak se používá.

www.femcap-pesar.cz

O všetkom, čo sa týka rakoviny - blog

O všetkom, čo sa týka rakoviny - blog

Zhubné nádory patria medzi jednu z najčastejších príčin smrti v modernom svete. Poradíme Vám, kedy by ste určite mali neodkladne vyhľadať odbornú pomoc.

erakovina.com

Ergobejot.sk - zbavte sa bolesti chrbtice a kĺbov

Ergobejot.sk - zbavte sa bolesti chrbtice a kĺbov

Ergobejot - Zbavme sa bolesti chrbtice, kĺbov a hlavy. Zdravé sedenie s ortopedickým VMS systémom, ktorý kopíruje pohyb ľudského tela do všetkých strán počas sedenia. Testovaný v Nemeckých ortopedických centrách.

www.ergobejot.sk

Choroby, liečba, lekári - Zdravie24.sk

Choroby, liečba, lekári - Zdravie24.sk

Trápi vás choroba a nepoznáte všetky jej príznaky? Zaujíma vás jej liečba a hľadáte doktora, ambulanciu alebo pohotovosť? Zdravotný portál Zdravie24.sk vám prináša komplexný prehľad chorôb, doktorov a ambulancií.

www.zdravie24.sk

Rašelinové obklady

Rašelinové obklady

Rašelinové obklady sú v dnešnej dobe veľmi obľúbeným typom lokálnej termoterapie. Táto rašelinová terapia je veľmi často využívaná vďaka liečivému účinku prírodného zdroja.

raselinoveobklady.sk

Zdravotná starostlivosť

Zdravotná starostlivosť

Úroveň zdravotnej starostlivosti je rôzna v jednotlivých krajinách. Prečítajte si viac o poskytovaní zdravotnej starostlivosti na Slovensku. Spoločnosť FALCK disponuje dvoma klinikami v Bratislave, kde špičkoví odborníci ponúkajú kvalitné služby.

www.zdravotna-starostlivost.info

Všeobecný lekár - portál

Všeobecný lekár - portál

Informačný portál o základných diagnózach a liečbe. Čo všetko má na starosti Váš všeobecný lekár? Prečítajte si na našom portáli.

www.vseobecny-lekar.info

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou je regulátorom, ktorý vykonáva dohľad nad poskytovaním zdravotnej starostlivosti a nad zdravotným poistením.

www.udzs-sk.sk

Lázně pobyty

Lázně pobyty

Informačný server o chorobách s ponukou vhodných kúpeľných pobytov. Pre ľudí, ktorí majú otázky, je k dispozícii kúpeľná poradňa, kde na otázky odpovedá kúpeľný špecialista a fyzioterapeut kúpeľného hotela.

www.laznepobyty.cz

PureVision-sosovky.sk

PureVision-sosovky.sk

Kontaktné šošovky z rady PureVision sú vyrábané spoločnosťou Bausch & Lomb. Táto spoločnosť vyrába kontaktné šošovky, ktoré patria k najrozšírenejším na celom svete.

www.purevision-sosovky.sk