Alternatívna medicína

Vychutnajte si masáž priamo u vás doma, v práci, alebo inde.

http://www.masaze-ke.szm.com/

Čistý 100% prírodný produkt, sladkovodná riasa. Detoxikácia, regenerácia, posilňuje zdravie, imunitu, čistí krv i hrubé črevo, rieši problémy ako zápcha, obezita. Kozmetika s riasou pre problémovú aj normálnu pleť.

http://www.chlorella.sk/

Masáže liečebné, relaxačné, lymfodrenáž, shiatsu, lávovými kameňmi Hot-stones, kvaša, akupresúra, moxa, čínske bankovanie, čínska tradičná masáž TUI-NA, detoxikačná masáž medom, klasická, anticelulitídne programy, balneoterapia.

http://www.masaze-relax.eu/
Top 1x

Dovoz, distribúcia a predaj výživových doplnkov účinných a prírodných na 100%, vyrábaných spagyricko-alchymickou metódou spoločnosti Herboplanet s.r.l. Cesena, Taliansko.

http://www.herboplanetsk.eu/

Kurzy a liečenie vysokovibračnými technikami, reiki rozšíreného systému, liečenie cez vyššie ja a terapeutické kurzy.

http://www.novacesta.sk/

Popis, účinky a možnosť zakúpenia nápoja. Ku zakúpenému nápoju prikladáme bližšie informácie o jeho použití pri rôznych chorobách.

http://www.koloidne-striebro.wz.cz/

Koľkokrát ste už skúšali prestať fajčiť? Nenecháme vás v tom samých. Skúste prestať fajčiť pod odborným vedením. Konzultácie poskytujeme úplne zadarmo. Odvykanie od fajčenia u nás je úspešné v 98% prípadov.

http://www.bioharmonia.sk/

Magická liaheň na sny, dielňa na túžby a stratenú nádej, cit pre veci tajomné a vznešené.

http://www.satorino.eu/

Jednoduchý úvod do sveta alternatívnej medicíny. Základné myšlienky a pravidlá liečenia a stručné informácie o danej problematike.

http://www.alternativna-medicina.php5.sk/

Ak chcete predísť noseniu okuliarov alebo silnejším dioptriám, dierkované okuliare Vision Fix zmerateľne zlepšujú zrakovú ostrosť pri rôznych poruchách zraku, odstraňujú únavu očí a bolesti hlavy.

http://www.treneroci.sk/

Tradičná čínska cisárska medicína Tianshi (Tiens). Výroba je založená na 5000 rokov starých receptúrach pochádzajúcich zo starého Tibetu (tzv. stará čínska cisárska medicína).

http://www.cinska-medicina-tiens.cz/

Pracujeme, aby ste významne zlepšili úroveň vášho života a váš zisk, inými slovami - zlepšite kvalitu svojho života.

http://www.zepterusa.webnode.sk/
Top 1x

Metóda alternatívnej medicíny, ktorá pomáha odstraňovať psychické traumy a podvedomé bloky zo psychiky človeka a tým mu prináša úľavu, pohodu a pocity šťastia.

http://www.srt.sk/

U nás nakúpite koloidne striebro, masosilver, rozne tinktury liečivých rastlín, diamantova voda, kefir a rôzne iné produkty pre zdravie.

http://www.koloidne.sk/