Zdravotnícke poradenstvo

Lienka je tu pre všetkých ktorí chcú zlepšiť kvalitu svojho života prostredníctvom EEG Biofeedback terapie.

http://www.lienka.org/

Vzdelávanie učiteľov a študentov VŠ s pedagogickým zameraním, kurzy rodičovských zručností, kurzy pre tehotné ženy, teambuilding, tréningy pre firmy a organizácie, individuálne poradenstov - psychoterapia.

http://www.ozkvapka.sk/

Odborné zdravotnícke stránky pre lekárov a verejnosť. Informácie týkajúce sa alergií a astmy. Ekzém, alergická nádcha, peľová alergia. Prejavy, diagnostika a liečba astmy dieťaťa.

http://www.alergie.cz/

Centrum pre rodinu Kvapka - ponúkame poradenstvo a psychoterapiu dospelých i tínedžerov, ktorí potrebujú pomoc a podporu v ťažkých životných situáciách - smútok, úzkosť, záškoláctvo, šikana, hádky, vzťahové problémy a rozvod, alebo majú chuť pracovať na svojom osobnostnom rozvoji.

http://www.psycho-terapia.sk/

Online psychologické poradenstvo určené rodičom a deťom od 0-19 rokov. Problémy so správaním, učením, detské úzkosti a strach, depresie a poruchy príjmu potravy.

http://www.detskypsycholog.sk/

Alternatívna medicína trochu inak. Posielanie energie na diaľku do pohára vody a zmena v osude človeka.

http://www.kontaktdagmar.jex.cz/

Kozmetické prípravky na starostlivosť o nohy, chodidlá a nechty. Riešenie zarasteného nechtu, mykóz, suchej kože, zapáchajúcich nôh. Ponuka nástrojov pre pedikérky a salóny krásy. Prístroje na suchú pedikúru a pojazdné vaničky na pedikúru.

http://www.gehwol.sk/

Homeopatia, homeopatická pomoc v liečbe chronických ochorení, v prekonávaní ťažkých životných situácií, v nájdenie harmónie. Určenie pôsobiaceho homeopatického lieku pre individualitu človeka.

http://duhovekapky.webnode.cz/

Prioritou web stránky a teda hlavnou úlohou je zlepšiť fungovanie človeka a jeho mysle.

http://www.ludsketelo.sk/

Klientom poskytujeme vysoko nadštandardné poradenské služby pre prirodzené a trvalé chudnutie, zdravie a návrat strateného elánu. Program Komplexna Nutirčná Typológia je vyvinutý lekármi a poprednýmiodborníkmi. Chudnite tak ako Vám je geneticky prirodzené.

http://www.svet-zdravia.sk/

Těhotenství týden po týdnu - čtěte články, příspěvky od doktorů, zkušenosti dlouholetých maminek i párů, kteří na miminko čekají. U nás se dozvíte o různých způsobech oplodnění, průběhu těhotenství i o samotném porodu.

http://www.porodnice.cz/

poskytujeme zdravotnú starostlivosť s dôrazom na prevenciu, v duchu integrovanej medicíny, kombinovať klasickú liečbu s fytoterapiou, homeopatiou a motivovať pacientov k aktívnemu prístupu ku svojmu zdraviu.

http://www.lekarnitra.sk/
Top 3x

Doprajte si radosť z pohybu. Web venovaný osteoporóze a otázkam týkajúcich sa práve nej.

http://www.osteogerecova.com/