Zdravotné servery

Špecializovaná databáza zdravotníckych ambulancií, sanatórií a kliník v SR.

http://www.ambulancie.sk/

Gynekologická cytológia a krčok maternice - cervix s akcentom na Bethesda systém sú témou tohto webu pre odbornú verejnosť.

http://www.cervix.sk/

Informačný portál pre lekárov z odboru hematológia a transfuziológia. Informácie pre pacientov s hematologickými ochoreniami.

http://www.hematology.sk/
Top 2x

Zoznam zdravotníckych zariadení - ordinačné hodiny, kontakty, fotografie a dôležité informácie. Ambulancie, lekárne, veterinári, očné optiky, hospice, ADOSy. Podujatia, články a praktické informácie zo zdravotníctva. Súťaž každý mesiac.

http://www.zzz.sk/

Katolícka zdravotnícka únia - KZÚ je nezávislým neziskovým záujmovým združením. Cieľom KZÚ je podpora poznania a praktického uplatňovania učenia katolíckej cirkvi v oblasti zdravia a zdravotníctva.

http://www.kzu.sk/

Informačný server o chorobách s ponukou vhodných kúpeľných pobytov. Pre ľudí, ktorí majú otázky, je k dispozícii kúpeľná poradňa, kde na otázky odpovedá kúpeľný špecialista a fyzioterapeut kúpeľného hotela.

http://www.laznepobyty.cz/

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou je regulátorom, ktorý vykonáva dohľad nad poskytovaním zdravotnej starostlivosti a nad zdravotným poistením.

http://www.udzs-sk.sk/

Informačný portál o základných diagnózach a liečbe. Čo všetko má na starosti Váš všeobecný lekár? Prečítajte si na našom portáli.

http://www.vseobecny-lekar.info/

Úroveň zdravotnej starostlivosti je rôzna v jednotlivých krajinách. Prečítajte si viac o poskytovaní zdravotnej starostlivosti na Slovensku. Spoločnosť FALCK disponuje dvoma klinikami v Bratislave, kde špičkoví odborníci ponúkajú kvalitné služby.

http://www.zdravotna-starostlivost.info/

Rašelinové obklady sú v dnešnej dobe veľmi obľúbeným typom lokálnej termoterapie. Táto rašelinová terapia je veľmi často využívaná vďaka liečivému účinku prírodného zdroja.

http://raselinoveobklady.sk/

Ergobejot - Zbavme sa bolesti chrbtice, kĺbov a hlavy. Zdravé sedenie s ortopedickým VMS systémom, ktorý kopíruje pohyb ľudského tela do všetkých strán počas sedenia. Testovaný v Nemeckých ortopedických centrách.

http://www.ergobejot.sk/

Charakteristika zápalov na rôznych častiach tela a rady ako si s nimi poradiť.

http://zapaly.net/

Trápi Vás bolesť? Server eochorenia.com ponúka charakteristiku, príznaky, prejavy a liečbu rôznych bolestí tela.

http://eochorenia.com/

Zhubné nádory patria medzi jednu z najčastejších príčin smrti v modernom svete. Poradíme Vám, kedy by ste určite mali neodkladne vyhľadať odbornú pomoc.

http://erakovina.com/