Choroby, Ochorenia

Všeobecná zdravotná tematika pre laickú i odbornú verejnosť so zameraním na kvalitu informácii. Choroby, lieky, vyšetrenia, liečebné postupy, poradňa, fórum, slovník, inštitúcie.

http://www.zdravie.sk/

Magazín o zdravej výžive. Všetko o metabolizme, spaľovaní tuku, zdravé recepty a ankety.

http://www.metabolizmus.sk/

Stránky venované poruchám erekcie. Vyhľadajte lekára v sekcii Kontakty na odborníkov.

http://www.zivot-jako-predtim.cz/

Závažné ochorenie dolných končatín. Diagnostika, liečba, prevencia.

http://www.varixy.sk/

Závažné ochorenie konečníka. Diagnostika, liečba, prevencia.

http://www.hemoroidy.sk/

Pleuran, s.r.o. - biotechnologická spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výrobou a predajom prírodných imunomodulačných produktov. Patentované produkty na báze beta-1,3-D - glukánov. Poradenstvo o imunite a prevencii.

http://www.imunita.sk/

Stránka zameraná na informácie o gilbertovom syndróme.

http://www.gilbert.wbl.sk/

Tu nájdete veľa rád a tipov ako zakročiť proti chorobe a ako proti nej zakročiť.

http://www.pojistenezdravi.cz/ockovani/

Informačný portál, ktorý vznikol z potreby po komplexných, jasných a nápomocných informáciách venovaných tématike mužského sexuálneho zdravia sústredených na jednom mieste.

http://www.erekcia.estranky.sk/

Vysoký krvný tlak patrí medzi civilizačné choroby. Ovplyvňuje činnosť väčšiny vnútorných orgánov, môže spôsobiť infarkt, či mozgovú príhodu. Je veľmi nebezpečný a je nutné ho včas liečiť.

http://www.vysoky-krevni-tlak.info/

Dnešný civilizovaný človek sa vzdialil od prírody a zatiaľ sa celkom neadaptoval na túto zmenu. Tým seba ničí. Svaly a kosti slabnú, prirodzená odolnosť voči ochoreniam a telesná výkonnosť klesá a znižuje sa plodnosť najmä u mužov.

http://www.okzdravie.sk/

Slovenská encyklopédia chorôb, syndrómov, a zápalov - ich príčin, príznakov či prejavov a samozrejme možnej liečby - váš domáci lekár.

http://chorobybolesti.sk/

Biolampa, biolampy - internetový obchod zameraný na predaj zdravotníckych pomôcok ako biolampy, liečivá kozmetika z mŕtveho mora, balzámy, gély, krémy, masážne pristroje, relaxačné pomôcky, príslušenstvo k biolampám, polarizačné filtre.

http://www.zdravyden.sk/

Akné je chronické onemocnění kůže, které postihuje většinu lidí. Stránky informují o akné jako takovém, způsoby vzniku, druhy, následky a doporučenou léčbu. Akné dnes lze léčit poměrně jednoduše pomocí našich výrobů.

http://www.protiakne.cz/

Ako poraziť zápach z úst? Prinášame Vám informácie, rady a tipy. Zápach z úst je nepríjemný problém, ktorý môže veľmi negatívne ovplyvňovať kvalitu Vášho života.

http://stopniteneprijemnyzapachzust.blogspot.com/