Zdravotnícke časopisy

Na webe sú prepojené zdravotníctvo, farmácia a farmaceutický priemysel. Čitatelia sú najmä poskytovatelia zdravotníckych služieb, manažéri riadiaci zdravotnícke zariadenia na rôznych úrovniach, farmaceutické i distribučné firmy, platiteľov a regulátorov.

http://h-care.cz/

O celulitíde je fórum pre aktívne ženy, ktoré trápi celulitída, ale nechcu to nechat na osud. Vymeňte si Vaše skúsenosti a spolu celulitídu porazíme.

http://ocelulitide.sk/

Pri každej bolesti chcete čo najskôr vedieť, akú má príčinu. Slovenská encyklopédia chorôb sa snaží poskytnúť odpoveď čo najrýchlejšie. Nasmerujeme Vás za správnym odborníkom.

http://chorobybolesti.com/

Informačný web, ktorý poskytuje informácie o mužských problémoch ako sú impotencia/erektilná dysfunkcia, či poruchy erekcie.

http://www.impotent.sk/

IntímneZdravie.sk vám odporučí tie najlepšie produkty určené na vaše sexuálne a intímne zdravie na trhu. Odporúčame produkty intímnenakupy.sk ale aj množstvo iných. Robíme to preto, aby sme zabezpečili váš kvalitný a úspešný sexuálny život.

http://www.intimnezdravie.sk/

Revolučné produkty pre zdravie, krásu a mladosť. MatrixVisum špeciálne očné kvapky. MatrixLOR pre uši, hrdlo a nos. MatrixDecoris pre zdravú pokožku.

http://www.powermatrixslovensko.sk/