Duchovný život

Stránka je pre všetkých, ktorí chcú byť, aj napriek dnešnému hektickému životu, spojení s prírodou, sú okúzlení silou mesiaca, ktorí žijú vo vyššej frekvencii a veria, že farba a myšlienka liečia. Knihy, CD, karty, mandaly.

http://www.violet.sk/

Stránka pre tých, ktorí sa zaoberajú mágiou, ezoterikou a okultizmom, alebo potrebujú pomoc v tejto oblasti.

http://www.asarat.sk/

Ponúkame pomoc a poradenstvo pre celú rodinu v duchovnom a zdravotnom smere, vo vzťahoch a v práci. Pochopiť zmysel života a nájsť správnu cestu. Očistenie príbytkov a odstránenie negatívneho pôsobenia geopatogénnych zón.

http://www.lotoscentrum.sk/

Modlitba, prezentácie, okultizmus, duchovný rast a gospel.

http://www.modlitba.sk/

Zaujímavá stránka zameraná na odstránenie jednej z častých príčin zdravotných problémov.

http://www.ocista.szm.com/

Ak hľadáte zdravie pre telo a ducha, objavte masáže založené na tradičných eurázijských systémoch liečenia. Čakajú na vás čínske masáže, kraniosakrálna terapia, Shiatsu a Myofasciálna masáže. Príďťe sa poradiť a spoznajte zdravý životný štýl.

http://www.masaze-zdravie.sk/

Detoxikačné náplaste Kinoki - detoxikačná kúra, očista organizmu, detoxikačné náplasti, detoxikácia tela.

http://www.detoxikacne-naplaste-kinoki.sk/

Webová stránka má ukázať širokej verejnosti cestu k riešeniu akéhokoľvek problému týkajúceho sa zdravia, nevylučujúc oblasť manželskú, sociálnu, spoločenskú a iné. Spirituál Response Therapy je uzdravujúca metóda tela a duše.

http://www.srt-terapia.webnode.sk/

Prezentácia a predaj kvalitných, čisto prírodných (z byliniek, olejov,.), českých produktov pre zlepšenie a upevnenie zdravia. Poradenská činnosť na základe našich zkúseností a zkúseností zákazníkov zákazníkov.

http://www.a-zdravi-z.cz/

Life koučing, konzultácie a semináre o zdravom sebavedomí, zdravom životnom štýle a sebarozvoji. Joga a rovnováha, práca s emóciami, zvyšovanie odolnosti voči stresu.

http://www.poradnazdravehozivotnehostylu.sk/

Stranka sa venuje hypnoze a hypnotickým technikám, využitiu hypnozy v živote človeka. rozoberá nielen teoretické východiská ale je zameraná na prax.

http://hypnotizer.sk/

Tantra Orient - tantricke masáže Bratislava.

http://www.tantraorient.sk/

Vestica, reiki, vyklad snu, regresna terapia biela magia, horoskop, numerologia, lecenie, deprese, psychicke choroby, masagen, vestiaren, cikanske karty, odhananie zle energie, cistenie priestorou, buducnost, partneske vztahy, negativne myslenky, zakon energie, karma, vestenie tarotovych kariet.

http://www.vestica.info/

laska, zdravie, alternativna medicina, akášická kronika, Amadeus, Amara, Anjelské svetlo, Bohyňa Dana, Božia pečať, Concordia Caelistus sila 354 anjelov, Elenari healing system, Imara reiki, Gold Reiki, Indigové svetlo zmocnenia, Karuna-Ki, Kňaz z rádu Melchiz.

http://www.laska3r.sk/