Deti

Všetko o púpočníkovej krvi - odber pupočníkovej krvi a jej spracovanie. Koľko to stojí a kde sa registrovať.

http://www.ceptra.sk/

Omaľovanky, rozprávky, angličtina a nemčina pre deti, aktivity, činnosti, básničky, pesničky, zdravie.

http://www.detskestranky.cz/

Stránky o ovulačnom teste, jeho použití a vyhodnotení výsledku testovania. Informácie o menštruačnom cykle, ovulácii a plodných dňoch. Ako stanoviť plodné dni pomocou ovulačného testu a rýchlejšie otehotnieť.

http://www.ovulacny-test.sk/

Dovoz a distribúcia účinných kozmetických prípravkov na problematickú pokožku vášho bábätka. Krásna, zdravá pleť a pokožka vášho bábätka rýchlo a s úsmevom.

http://www.babycare.webnode.sk/

Ak sa vám stratí dieťa, s infonáramkom na rúčke ho ľahko nájdete. Má na ňom napísané vaše telefónne číslo.

http://www.baboobchod.sk/

Ponúkame balónové výzdoby podľa želania, výrobu cukrovej vaty, pukanej kukurice a skákanie na trampolíne.

http://www.balonik.tym.sk/

Bicykel Fun Trailer je závesný bicykel pre deti od 3 do cca 8 rokov a dá sa s ním ísť iba po pripojení za bicykel dospelého. Dieťa môže aktívne pedálovať, ale ak nechce, nemusí. Nechá sa proste ťahať.

http://funtrailer.cz/

Diskusný klub maminiek na materskej dovolenke. O deťoch, pre deti, pre nás, o nás. Všetky ženy a maminky sú srdečne vítané. Pridaj sa aj ty k internetovej komunite maminiek na materskej dovolenke.

http://www.namaterskej.sk/

Plávanie detí už od narodenia. Vaňové lekcie podporuju zdravý rozvoj dieťatka, posiľňujú a zrelaxujú detské telíčko.

http://rybicka.sk/

Ponúkame zaujímavo aranžované plienkové torty z rôznych značiek plienok, darčekové koše, dekové a uterákové torty skladané do tvarov zvierat - psík, slon, labute a iné.

http://zlavy.sk/plienkove-torty/

Plávanie s malými detičkami v Košiciach a blízkom okolí. Hry a pohyb vo vode pre najmenších.

http://www.plavaniesdetickami.sk/

Informácie o histórii plienok, o rozdieloch medzi látkovými a jednorázovými plienkami, ich typy a zloženie, výhody a nevýhody. Najznámejší výrobcovia plienok.

http://www.detske-pleny.webnode.cz/

Club Lilly poskytuje kurzy pre rodičov, cvičenie pre deti, prednášky, konzultácie a poradenstvo pre rodičov. Naučíme vás všetko, čo iní musia dlho a ťažko zisťovať.

http://www.clublilly.sk/

Po príchode z pôrodnice budete musieť zápasiť s viacerými otázkami, na ktoré sama odpoveď jednoducho nenájdete. Novorodenec.eu sa vám bude snažiť pomôcť nájsť odpovede.

http://www.novorodenec.eu/

Zdravé plienočky na detské zadočky - jednoduché prebaľovanie do zdravých materiálov znižuje riziko plienkovej dermatitídy, chorôb močových ciest a šetrí peniaze. V ponuke sú látkové, bavlnené, bambusové a konopné plienky, čistiace prostriedky a detský textil.

http://www.peluskovo.sk/