Biopotraviny

Čistá prírodná kozmetika viacerých osvedčených značiek: Weleda, lavera, Nobilis Tilia, Sodasan. Biopotraviny Makrobiotika.

http://www.bioshop.sk/

Internetový obchod s produktmi od firmy ASP s.r.o. ako sójové mlieko, psyllium, bificol, srvátka, sójový lecitín, kozie mlieko, ovsené mlieko a ryžový nápoj.

http://www.vemica.eu/

Levanduľa, zdravé potraviny pre všetkých.

http://www.levandula.sk/

Prírodné produkty pre vaše zdravie a zdravie Vašich blízkych. Výhodný pomer ceny a kvality. Nájdete u nás prípravky ako zelený jačmeň, alfalfa a panax ginseng-ženšen.

http://www.zelenyzivot.com/
Top 1x

Prírodná kozmetika v online prirodnej drogérii. Cenové hity, široký sortiment BIO kozmetiky, EKO drogérie, čistiacich prostriedkov, výživových doplnkov a podobne. Využite akcie a zľavy a viaceré cenové hity len u nás.

http://www.naturshop.sk/

Internetový bio-obchod so širokou ponukou biopotravín, biodrogérie, biokozmetiky, produktov zdravej výživy a špeciálnych diétetických výrobkov. Certifikované, kvalitné a Vášmu zdraviu prospešné produkty za výhodné ceny priamo k Vám domov.

http://www.biokosik.sk/

Internetový bio obchod BIOnatural zameraný na predaj biokozmetiky, prírodnej kozmetiky, bio drogérie a biopotravín. Ponúkame kvalitné, certifikované, antialergické a zdraviu prospešné bio produkty.

http://www.bionatural.sk/

Nápoje, výživové doplnky, včelie produkty, kozmetické prípravky a krémy z aloe vera od najväčšieho výrobcu na svete.

http://www.aloe-verask.webnode.sk/

Predaj zdravých olejov a potravinových doplnkov.

http://www.zdraveoleje.sk/

Firma Fytosal, s.r.o. sa zaoberá dovozom a ditribúciou produktov vyrobených z rastliny Topinambur. Ponúka výživové doplnky, džemy a sirupy. Topinambur je vhodný na prevenciu chorôb a napomáha k ich liečeniu.

http://www.fytosal.sk/

Zdravá výživa zelený jačmeň a šťava z výhonkov mladého jačmeňa. Chlorella pyrenoidosa a vulgaris, golden yacca, alfaalfa a maca extract - správna voľba pre všetkých. Na detoxikáciu organizmu detoxikačné náplaste a náplaste na chudnutie.

http://www.dobrezdravie.sk/

Dovoz, distribúcia a internetový obchod so 100% bio ovocnými šťavami z ovocia acai, goji, mangostan, čučoriedok, brusníc, granátových jabĺk, moruší a ďalších druhov superovocia.

http://www.nazdravie.com/

Obchod zameraný na biopotraviny, bioprodukty, zdravú a špeciálnu výživu - široký sortiment za super ceny.

http://www.bipo.sk/

Obchod pre zdravie - prírodná kozmetika Nobilis Tilia a Saloos, biokozmetika, zdravé potraviny, čaj, včelie produkty, prírodné mydlá, éterické a rastlinné oleje a iné.

http://www.bio-center.sk/