Zdravotnícke firmy

W-Star je firma zaoberajúca sa zásobovaním zdravotníckym materiálom a zberom biologického odpadu.

http://www.w-star.sk/

Zdravotnícke potreby - alkoholové testery, tlakomery, masážne prístroje, váhy, teplomery, EKG prístroje, glukometre, analyzátory tuku, tehotenské testy. Široká škála zdravotníckych potrieb a pomôcok vo výhodných akciách a zľavách.

http://www.medi-shop.sk/

DAG-MAR - kvalitné zdravotnícke pomôcky účinné pri bolesti chrbtice, kĺbov či svalov pre normálnu i extrémnu záťaž. Rôzne elastické bandáže, ortopedické pásy a produkty s jantárom.

http://www.dag-mar.eu/

Ponúkame na predaj elektrické invalidné vozíky. Repasované vozíky, dovezené z krajín EU vo veľmi dobrom stave a veľmi zachovalé. Aj napriek pohybovému hendikepu sa vďaka týmto vozíkom stanete nezávislými na pomoci druhých.

http://igola.sk/

Internetový predaj dentálnych materiálov, dezinfekcie, výplňových, odtlačkových materiálov, rotačných nástrojov a prístrojov.

http://www.dental-shop.sk/index.php

Medista s.r.o. - predaj zdravotníckych potrieb a doplnkového sortimentu.

http://www.medista.sk/

Hlavným cieľom spoločnosti Timed, s.r.o. je poskytovať služby klientom v oblasti marketingu, predaja a distribúcie liekov a zdravotníckych pomôcok a predaja a servisu medicínskych prístrojov.

http://www.timed.cz/

Spoločnosť úspešných akreditovaných súkromných zubných kliník s dostupnou kvalitou pri zubnom ošetrení a s vysokým štandardom služieb naprieč Slovenskom. Umožňujeme nájsť a porovnať stomatologické ambulancie na Slovensku.

http://www.smileclinic.sk/

Firma je na Slovensku výhradným dovozcom: materiálov Enamel Plus firmy Micerium, stomatologických mikroskopov Carl Zeiss, systému Zirc, stomatologických zrkadiel Hahnenkratt, mikroskopov Seliga a koferdamových blán MDC Dental.

http://www.dentonetsro.sk/

Sterilizačná technika, sterilizátory, autoklávy vhodné pre stomatológov, kontrola sterilizácie, chemické a biologické indikátory, Bowie-dick testy, ochranné pomôcky a obalový materál pre sterilizáciu.

http://www.e-medi.sk/

Ponúkame zdravotnícke pomôcky a materiál na voľný predaj aj na poukaz od lekára. Medzi hlavný sortiment patria zdravotnícke pomôcky pri inkontinencii, zdravotná obuv, zdravotnícka technika, ortopedicko-protetické pomôcky a rehabilitačné pomôcky.

http://www.zdravie-nonstop.sk/

V ponuke nájdete širokú paletu zdravotníckeho oblečenia - dámskych a pánskych lekárskych plášťov, tričiek, nohavíc, doplnkov a štýlovej značkovej zdravotníckej obuvi. Množstvo certifikovaných fonendoskopov, neurologických kladiviek a anatomických modelov.

http://www.mediciline.eu/

Špecialista na zobrazovacie technológie v stomatológii. Predaj, inštalácie a servis RVG, OPG, dentálnych CT, monitorov na súpravu, intraorálných kamier, PC sietí a ďalšieho príslušenstva pre kompletnú digitalizáciu ordinácie.

http://www.camosci.sk/

Predávame elektrické aj mechanické aj invalidné vozíky, chodítka, elektrické aj mechanické polohovatelné lôžka s matracmi a toaletné stoličky. Zasielame aj na Slovensko.

http://www.zdravotnicke-potreby.com/