Zdravotnícke firmy

W-Starr.sk - zdravotnícke zásobovanie a zber biologického odpadu

W-Star je firma zaoberajúca sa zásobovaním zdravotníckym materiálom a zberom biologického odpadu.

http://www.w-star.sk/

MediShop - zdravotnícke potreby a pomôcky

Zdravotnícke potreby - alkoholové testery, tlakomery, masážne prístroje, váhy, teplomery, EKG prístroje, glukometre, analyzátory tuku, tehotenské testy. Široká škála zdravotníckych potrieb a pomôcok vo výhodných akciách a zľavách.

http://www.medi-shop.sk/

Dag-mar.eu - zdravotnícke pomôcky na bolesť chrbtice, kĺbov či svalov

DAG-MAR - kvalitné zdravotnícke pomôcky účinné pri bolesti chrbtice, kĺbov či svalov pre normálnu i extrémnu záťaž. Rôzne elastické bandáže, ortopedické pásy a produkty s jantárom.

http://www.dag-mar.eu/

Igola.sk - elektrické invalidné vozíky

Ponúkame na predaj elektrické invalidné vozíky. Repasované vozíky, dovezené z krajín EU vo veľmi dobrom stave a veľmi zachovalé. Aj napriek pohybovému hendikepu sa vďaka týmto vozíkom stanete nezávislými na pomoci druhých.

http://igola.sk/

Dental-shop.sk - dentálne materiály a prístroje

Internetový predaj dentálnych materiálov, dezinfekcie, výplňových, odtlačkových materiálov, rotačných nástrojov a prístrojov.

http://www.dental-shop.sk/index.php

Medista.sk - výdajňa zdravotníckych pomôcok

Medista s.r.o. - predaj zdravotníckych potrieb a doplnkového sortimentu.

http://www.medista.sk/

Timed.cz - lieky, zdravotnícke pomôcky a medicínske prístroje

Hlavným cieľom spoločnosti Timed, s.r.o. je poskytovať služby klientom v oblasti marketingu, predaja a distribúcie liekov a zdravotníckych pomôcok a predaja a servisu medicínskych prístrojov.

http://www.timed.cz/

Smile Clinic.sk - Smile Clinic Slovensko

Spoločnosť úspešných akreditovaných súkromných zubných kliník s dostupnou kvalitou pri zubnom ošetrení a s vysokým štandardom služieb naprieč Slovenskom. Umožňujeme nájsť a porovnať stomatologické ambulancie na Slovensku.

http://www.smileclinic.sk/

Dentonet sro.sk - stomatologický materiál a vybavenie

Firma je na Slovensku výhradným dovozcom: materiálov Enamel Plus firmy Micerium, stomatologických mikroskopov Carl Zeiss, systému Zirc, stomatologických zrkadiel Hahnenkratt, mikroskopov Seliga a koferdamových blán MDC Dental.

http://www.dentonetsro.sk/

E-medi.sk - sterilizačná technika a príslušenstvo

Sterilizačná technika, sterilizátory, autoklávy vhodné pre stomatológov, kontrola sterilizácie, chemické a biologické indikátory, Bowie-dick testy, ochranné pomôcky a obalový materál pre sterilizáciu.

http://www.e-medi.sk/