Lekári

Rady lekárov rôznych špecializácii, kategorizácia liekov, zoznam lekárov v SR.

http://www.edusan.sk/

Diagnostika a terapia porúch prehltávania. Logopedické poradenstvo, diagnostika, terapia rôznych druhov narušenej komunikačnej schopnosti, prednášková činnosť a kurzy.

http://www.klinicka-logopedia.sk/

Informácie pre pacientov, lekárov, ponuka a cenník služieb. Detská, ambulantná, intubačná anestézia, narkóza.

http://www.anestezia.sk/

Zdravotnícky internetový portál. Vyhľadávanie lekárov, lekární, ambulantných špecialistov. Konferencie, on-line diskusné fóra, odborné informácie, lieky, choroby, poradňa. Aktuality z médií.

http://www.zdravcentra.sk/

MUDr. Tatiana Schwardyová - základné informácie o predmete činnosti, ordinančné hodiny a základné služby. Stránka je určená pre vysokoškolských, alebo stredoškolských študentov, ktorí hľadajú detského respektíve dorastového lekára.

http://www.mojlekar.sk/

Portál zdravia, online zoznam lekárov, zubárov, chirurgov z odborov ortopédie, oftalmológie, stomatológie, liečby neplodnosti a ďalších. Zákroky, diskusie, ceny z daných oborov.

http://www.lekari-online.cz/

Nezávislá znalecká organizácia v odbore zdravotníctvo a farmácia poskytuje komplexné znalecké služby v dvoch logicky prepojených medicínskych znaleckých odvetviach - v súdnom lekárstve a chirurgii.

http://www.forensic.sk/

Stránka funguje ako zoznam lekárov pôsobiacich na území SR. Ponúka pacientom možnosť ohodnotiť a okomentovať svojich lekárov. Lekárom je týmto umožnené nahliadnuť do toho, čo sa ich pacientom páči, a čo im prekáža. Pacientom pomáha pri výbere lekára.

http://www.nasilekari.sk/

Tvoj Lekár ponúka zoznam lekárov, zubárov a ďalších zdravotníckych pracovníkov spolu s nemocnicami, poliklinikami, stacionármi na Slovensku. Navyše sa tu nachádza aj zoznam optík, výdajní zdravotníckych pomôcok a lekární.

http://www.tvojlekar.sk/

Mapa lekárov v SR, ČR a Rakúsku.

http://www.mapalekarov.sk/

Prehľad dermatológov, kožných ambulancií a kozmetických kliník.

http://www.dermatolog.sk/

Mapový katalóg urológov.

http://www.urologovia.sk/

MUDr. Michal Pavlita - neštátna gynekologická ambulancia v Modre.

http://www.gyn-amb.sk/

Oremus - polyfunkčná budova v meste Košice. Komplexná zdravotná starostlivosť pod jednou strechou - súkromné zdravotnícke ambulancie, lekáreň, rehabilitácie

http://www.oremuske.sk/