Zdravotnícke organizácie

Dobrovoľné občianske združenie, ktoré združuje osoby s vrodenou krvácavou chorobou, rodičov detí s týmto ochorením, ich rodinných príslušníkov, priaznivcov, priateľov a pracovníkov na úseku starostlivosti o tieto osoby.

http://www.shz.sk/

Laserové odstraňovanie dioptrických chýb bezbolestnou metódou. Centrum disponuje vysoko kvalifikovaným tímom očných lekárov a používa najnovšie technológie.

http://www.oftum.sk/

Slovenská spoločnosť patológov je sekcia patologickej anatómie slovenskej lekárskej spoločnosti. Hlavnou náplňou odboru patologická anatómia je bioptická a cytologická diagnostika tkanív a buniek zo živých pacientov.

http://www.spolocnostpatologov.sk/

Odkazy na psychiatrické zariadenia, lekárov, organizácie a časopisy. Duševné problémy v starobe a poruchy pamäte. Materiály na stiahnutie pre pacientov a opatrovateľov.

http://www.psychiatr.org/

Celostná diagnostika, liečba alergií, potravinových intolerancií, chronických chorôb, detoxikačné a regeneračné programy, lymfodrenáž a odvykanie od fajčenia.

http://www.altemeda.sk/

Právo pacientov je občianske združenie, ktoré vzniklo ako poradenské združenie na pomoc pacientom vo využívaní ich práv v zdravotnom systéme SR.

http://www.pravopacientov.sk/

Na našich pracoviskách Vám poskytneme stomatologické rontgenologické služby. Pacient dostáva výsledný snímok ako CD-nosič, výtlačok na špeciálnom fotopapieri alebo môže byť zaslaný e-mailom na adresu ošetrujúceho lekára.

http://www.schneider-rtg.sk/

Jste podnikatelem, a padá tak na Vás povinnost provést školení zaměstnanců? Mnohdy se stává, že neodborně provedené školení probíhá až příliš stručně a pro zaměstnance tak nemá prakticky žádný užitek.

http://www.skoleni-bozp-ostrava.cz/

Očná klinika iClinic sa zaoberá odstraňovaním dioptrických chýb oka a liečbou očných ochorení.

http://www.iclinic.sk/

Aminokyseliny rozdělujeme na esenciální a neesenciální. Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin v těle člověka a mají klíčový vliv na jeho metabolismus, tvorbu svalů a kostí a správnou funkci orgánových soustav.

http://www.aminokyselina.cz/